درباره پیشگاه مو

کلینیک کاشت مو : پیشگام مو

کلینیک کاشت مو : پیشگام مو   با بیش از چند دهه فعالیت در زمینه ترمیم مو و کاشت مو ، پیوند مو و  ابرو با برخورداری  از بورد حرفه ای و تخصصی پیوند مو  و مشاورین مجرب مفتخر است بتواند خدمت شایانی به عزیزانی که از ریزش مو رنج می برند داشته باشد.
در این راستا تمامی پرسنل کاشت مو نوین هیر درنهایت دقت و تعهد و با تاکیدی دال بر تخصص و تبحر، مهارت وعلاقه مندی خود را در پیوند موی نوین هیر  به نمایش گذاشته اند که نتیجه تمام این تلاش ها دستیابی به نتایج بسیار مطلوب و رضایت بخشی در تراکم موی متقاضیان بعد از پیوند شده است .  این مهم و پشتیبانی های متداوم  و  ثمر بخش مشاورین و دیگر دست اندرکاران مجموعه کاشت موی   نوین هیر از بهترین وجوه متمایز این کلینیک با سایر  همکاران این عرصه به شمار می آید.
در این وبسایت برای متقاضیان محترم، این امکان فراهم شده است که اطلاعات تماس خود را وارد کنند و در اسرع وقت مشاورین مجرب کلینیک کاشت موی نوین  هیر  با آن ها تماس خواهند گرفت و بصورت تلفنی یا حضوری در جلسه مشاوره رایگان اطلاعات لازم را دریافت نمایند و پس از بررسی های لازمه مشاورین پیوند موی نوین هیر بهترین شیوه را به شخص بر اساس سن، جنسیت، میزان ریزش مو ، شرایط فیزیکی ظاهری و فردی و…. به او پیشنهاد خواهند داد.

مرکزتخصصی کاشت مو ، ترمیم مو ، درمان ریزش مو و ابرو نوین هیر باکامل ترین تجهیزات پزشکی و کادری مجرب در زمینه رویش مجدد موی سر و درمان ریزش ابرو و ترمیم مو و ابرو  آماده ارائه سرویس و خدمات می باشد

کلینیک و مرکز تخصصی کاشت مو در تهران و محصولات مراقبتی پوست و مو : پیشگاه مو

پیشگام مو

پیشگام مو با هدف ارائه خدماتی در خور ایرانیان در حوزه سلامت پوس و مو و با محوریت کاشت مو و ترمیم مو در سال 1393 در تهران شروع به فعالیت کرده است . از بدو تاسیس و از لحظه انتخاب نام برای این مرکز کاشت مو هدفمان پیشگام بودن و گشودن راه ها و ترسیم افق های جدید بوده است تا بتوانیم خدماتی در شان ایرانیان ارائه نماییم.

کلینیک پیشگام مجهزترین مرکز در تهران

کلینیک پیشگام مو

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن

تصویر قبل و بعد از کاشت مو طبیعی SUT یکی از بیماران کلینیک پیشگام

کاشت مو hrt

نوشته‌های تازه

ترمیم مو به روش SUT و HRT

کاشت مو sut

خدمات سلامت و زیبایی پوست و مو

کلینیک پیشگام ارائه دهنده راهکارهای متفاوت برای زیبایی و سلامت پوست و مو

چرا کلینیک مو پیشگام؟

هر کلینیک بواسطه همکاری با پزشکانش طبقه بندی میشود . کافیست لیست پزشکان کلینیک کاشت و ترمیم مو پیشگام را ملاحظه کرده و با سایر کلینیک های مشابه مقایسه کنید تا جواب چرایی مراجعه به ما را بفهمید.

آدرس کلینیک

آدرس : تهران , میدان آرژانتین – خیابان احمد قصیر

شعبه 2: تهران – خیابان ولیعصر – روبروی پارک ملت

شعبه 3 : کرج – میدان شهدا – خیابان بهار

office(at)clinic-hair.com

ساعات کاری

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه : 8:00  –  18:00
ساعات کاری پنج شنبه ها : 8:00-14:00
روزهای جمعه مرکز مو ایران تعطیل میباشد.